(0282) 654 74 92
info@aypansiyon.net

Hakkımızda

Trakyanın gelişmekte olan ve her yönüyle diğer il ve ilçeler arasından ön plana çıkan Çorlu'nun merkezinde, 2004 yılında, Maşallah Sarı tarafınfan hizmete sokulan Ay Pansiyon; siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzurlu bir şekilde konaklama faaliyetlerini gerçekleştirmek için çalışmaktadır.
 
Çorlu'da 10 yıllık tecrübe ve kalitesiyle hizmet vermekte olan Ay Pansiyon, misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayıp, müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiştir.
 
Temiz ve Hijyenik odalarda konaklama hizmeti sunmakta olan pansiyonumuz; çeşitli amaçlarla şehrimize gelen, bizi tercih eden konuklarımıza kendi evlerindeki rahatlığı ve huzuru hissettirmek amacında olup, güler yüzlü personeliyle hizmetinizdedir.

Kaliteli Hizmet

Ay Pansiyon olarak birincil hedefimiz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır.

Pansiyonumuzda misafirlerimizin rahat ve huzur ortamı içinde konaklaması sağlanmaktadır.

24 Saat Güvenlik

Güvenlik önemlidir!

Ay Pansiyon olarak güvenliğe önem veriyoruz.

Pansiyonumuz 24 saat boyunca güvenlik kameralarıyla izlenmekte olup; güven ve huzur ortamı içinde konaklamanızı sağlamaktadır.

Temiz ve Hijyenik Odalar

Ay Pansiyon olarak öncelikli hedeflerimizden biri de; Müşterilerimizin temiz ve ferah odalarda konaklamasını sağlamaktadır.

Periyodik ve düzenli olarak, odalarımızın ve ortak alanların temizliği yapılarak,  değerli konuklarımız için hijyenik bir ortam yaratılmaktadır.